MOTERŲ ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMAS - Mėmelio Klinika
1424
page-template-default,page,page-id-1424,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

MOTERŲ ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMAS

Net 75 % visų vidutinio amžiaus moterų vargina šlapimo nelaikymas, tačiau moterys linkusios nutylėti, nepasakoti apie tai nei šeimos nariams, nei artimiausioms draugėms, be to, į medikus kreipiasi vos kas trečia moteris, nelaikanti šlapimo. Kai kurios netgi mano, jog tai yra visiškai normalu. Ieškodamos pagalbos moterys dažnai susiduria su nežinojimu, į ką kreiptis, o dėl šlapimo nelaikymo tiesiog kasdien nešioja įklotus. Vėliau, kai šlapimo nelaikymas tampa didžiule problema, atsiranda baimė bendrauti su pažįstamais, vengiama pramogų, netgi paprasčiausio išėjimo iš namų į miestą ar parduotuvę; taip galiausiai atsiribojama nuo kultūrinio gyvenimo, tampame socialiai izoliuotos, nes bijome ne tik kitų, bet ir pačios savęs, kai kuriais atvejais gali prisidėti nerimas, depresija.

Labai svarbu žinoti tai, jog  nustačius priežastis daugeliu atvejų šlapimo nelaikymas yra pagydoma liga, ir kuo anksčiau pradedame gydyti, tuo geresni rezultatai.

Moterų šlapimo nelaikymo gydymas PRP terapija
gydytoju konsultacijos klaipeda

KVIEČIAME REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI

Adresas: Taikos pr. 111, Klaipėda