Naujienos - Mėmelio klinika
558
page-template-default,page,page-id-558,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Naujienos

D Ė M E S I O !

Mieli, pacientai!

Pandemijos dėl Koronaviruso metu labai prašome Jūsų supratingumo. Norime paprašyti laikytis kelių paprastų taisyklių vykstant pas gydytojus:

 1. Atvykite į įstaigą Jums paskirtu laiku.
 2. Būtinai dėvėkite veido apsauginę kaukę.
 3. Nusidezinfekuokite rankas, apsimaukite antbačius ir vėl nusidezinfekuokite rankas.
 4. Atvykite be lydinčių asmenų, nebent dėl sveikatos problemų reikia pagalbos, tuomet gali lydėti vienas asmuo, kuriam taikomi tokie patys reikalavimai.
 5. Pas gydytojus nevykite: jei karščiuojate, sloguojate, kosėjate ar turite kitų virusinės infekcijos požymių; jei kontaktavote su sergančiais koronavirusu; jei grįžote iš paveiktos koronaviruso šalies; jei esate saviizoliacijoje.
 6. Atvykus pamatuosime Jūsų kūno temperatūrą ir paprašysime užpildyti epidemiologinę anketą.
 7. Laikykitės saugaus 1 m atsumo nuo kitų asmenų.

Ačiū už supratingumą!

 

 

Dėmesio!

Daugiau kaip du dešimtmečius pasaulyje gyvuojanti robotinė chirurgija – jau ir Lietuvoje. Pagrindinis roboto privalumas – visiškas tikslumas. Chirurgas V.Eismontas atlieka įvairias pilvo organų, skrandžio mažinimo operacijas roboto pagalba.

Dėmesio!

MĖMELIO KLINIKOJE pradeda dirbti nuostabi gydytoja – endokrinologė – Marta Poškienė. Gydytoja konsultuoja:

 • skydliaukės funkcijos sutrikimai ir struktūros pokyčiai,
 • nutukimas,
 • 1 ir 2 tipo CD gydymas,
 • osteoporozė,
 • menstruacijų ciklo sutrikimų klausimais;
 • atlieka skydliaukės echoskopiją ir mazgų aspiracines punkcijas plona adata

Burnos higienistė Lijana Dvarionaitė apsilankė Klaipėdos miesto bendrijoje „Artritas“. Susitikimo metu bendrijos nariai išklausė pranešimą tema: „Periodonto ligos ir jų ryšys su sisteminėmis ligomis tarp pagyvenusio amžiaus asmenų“. Gyventojams buvo pateikta informacija apie artritą ir cukrinį diabetą, su kokiais sunkumais susiduriama esant šioms ligoms ir kaip tinkamai prižiūrėti burnos ertmę.
Burnos higienistė sulaukė didelio susidomėjimo ir klausimų susijusių su burnos priežiūra. Klausytojus sudomino individualių burnos priežiūros priemonių įvairovė.

DĖMESIO!

MĖMELIO KLINIKA teikia TLK apmokamas dantų protezavimo paslaugas.

Šiuo metu galioja nustatyta dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka. Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

 • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius (kompensuojama iki 463,13 euro;)
 • vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 2 straipsnyje,;
 • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys.
Plačiau

DĖMESIO!

Būtinai pažiūrėkite LRT žinių reportažą apie naują gydymo metodą moterims, besiskundžiančioms šlapimo nelaikymu! Šį metodą pirmieji šalyje pradėjo taikyti Klaipėdos Universitetinės ligoninės urologai, tarp jų ir mūsų klinikos gydytojas – urologas m.dr. Mindaugas Danilevičius. Norėdami pamatytį reportžą, spauskite PLAČIAU

Plačiau

Džiaugiamės ir didžiuojamės 🙂

Chirurgas Vitalijus Eismontas dalyvavo Klaipėdos Universitetinės Ligoninės rengtoje konferencijoje ir skaitė pranešimą tema “Kasos chirurgijos naujovės”

Plačiau

Džiaugiamės ir didžiuojamės 🙂

Urologas-seksologas m.dr. Mindaugas Danilevičius savaitę laiko viešėjo Strasbūre, Prancūzijoje, kur gilino žinias ir tobulino savo kvalifikaciją laparoskopijos ir robotinės chirurgijos kursuose.

Plačiau

Burnos ertmės priežiūra nėštumo metu

Ar reikia pakeisti įpročius nėštumo metu?

Jeigu dantis valotės du kartus per dieną su dantų pasta, kurioje yra fluoro ir bent vieną kartą išsivalote tarpdančius, tai jau atliekate puikų darbą! Jei ne, nėra geresnio laiko, kaip dabar, tai pradėti. Susiformavę blogi įpročiai nėštumo metu yra susiję su priešlaikiniu gimdymu, nėštumo komplikacijomis ir nėščiųjų diabetu. Pasikonsultuokite su savo burnos higienistu dėl savo įpročių ir jeigu reikia juos pakeiskite.

Kodėl kraujuoja dantenos?

Nėštumo metu pasikeičia kūnas, emocijos ir burnos ertmė. Ne mažiau kaip pusei moterų išsivysto nėščiųjų gingivitas, lengva dantenų ligos forma, kuri dažniausiai pasireiškia tarp 2-8 nėštumo mėnesių. Jis paprastai praeina po gimdymo. Dėl hormonų pusiausvyros dantenos tampa jautresnės dantų apnašoms, todėl jos parausta, paburksta, tampa skausmingos ir kraujuojančios. Valykite dantis du kartus per dieną po 2 minutes, vieną kartą per dieną išsivalykite tarpdančius ir pasikonsultuokite su gydytoju odontologu dėl tolimesnio dantenų gydymo.

Kaip rytinis pykinimas veikia burnos ertmę?

Rytinio pykinimo metu susidaro rūgštys, kurios kenkia dantims. Nerekomenduojama po vėmimo iš karto valytis dantis dantų šepetėliu ir pasta ar skalauti burnos skalavimo skysčiu. Pirmiausia burną išsiskalaukite geriamuoju vandeniu. Galite pasigaminti burnos skalavimo skystį: į stiklinę vandens įberkite 1 arbatinį šaukštelį kepimo sodos, gerai išmaišykite ir skalaukite. Po 30 minučių rekomenduojama išsivalyti dantis šepeteliu ir pasta.

Ar saugu atlikti dantų procedūras nėštumo metu?

Taip! Burnos higienistas gali rekomenduoti papildomas burnos priežiūros priemones antrąjį ir trečiąjį nėštumo trimestrą, kad padėtų kontroliuoti gingivitą. Jei lankėtės daugiau nei prieš 6 mėnesius arba jei pastebėjote bet kokius burnos ertmės pokyčius, susisiekite su specialistu.

Pagengė burnos higienistė Lijana DVARIONAITĖ

Pagal 2017 American Dental Association

Plačiau

Domimės gydymo naujovėmis!

Mūsų klinikos chirurgas Vitalijus Eismontas dalyvavo mokslinėje -praktinėje konferencijose “Antsvoris ir nutukimas šiandien: aktualijos iššūkiai ir sprendimai” bei konferencijoje “Endoskopinė chirurgija“.

Plačiau

Domimės gydymo naujovėmis!

Mūsų klinikos gydytojas urologas – seksologas dalyvavo Europos onkourologijos kongrese Barselonoje.

Plačiau

Socialinė veikla

Mūsų klinikos burnos higienistė Lijana Dvarionaitė yra Klaipėdos valstybinės kolegijos burnos priežiūros ir mitybos katedros dėstytoja. Kartu su savo studentėmis Neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“ pravedė paskaitėlę „Dantų priežiūros ypatumai“.

Plačiau

Tobulumui ribų nėra!

Mūsų klinikos odontologė Lidija Smirnova dalyvavo kursuose, kur tobulino savo žinias priekinių dantų protezavimo estetinėje zonoje tema 🙂

Plačiau

Siekiame nuolatos tobulėti!

Mūsų klinikos chirurgas Vitalijus Eismontas vasarą stažavosi Pietų Korėjoje, Seulo Universitete.

Plačiau

Dantų balinimo namuose ABC sistema

Cavex Bite&White

Pristatome unikalią dantų balinimo namuose sistemą:

 • 100% saugu
 • Patogi 3 etapų sistema
 • Tik 1 valanda per dieną
 • Optimalus rezultatas. Nesukelia dantų jautrumo

 

Visą gegužės mėn. už ypatingą kainą – 119 EUR. Į kainą įskaičiuota:

 • vizitas pas burnos higienistą ar gydytoją odontologą
 • išsami konsultacija
 • Cavex Bite&White rinkinys (1 tūbelė aktyvatoriaus, 3x3ml švirkštai balinimo gelio, 1 tūbelė dantų jautrumą stabdančio kondicienieriaus, laikymo dėžutė, atspalvių vadovas,  naudojimo instrukcija, balinimo kapos)

 

SVARBU ŽINOTI:

Prieš atliekant balinimo procedūrą reikia atlikti profesionalią burnos higieną!

Plombos ir vainikėliai nebąla.

Dantų balinimo efektas visada būna individualus, priklauso nuo danties struktūros, emalio storio, pigmento rūšies.

Iškilus klausiams, maloniai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų klinikos burnos priežiūros specialistais!

Plačiau

Nuo šiol Mėmelio klinikoje atliekamos konsultacijos chirurginio nutukimo gydymo klausimais!

Šiandieninis ritmas daugumą priverčia įsisukti į netinkamą gyvenimo ritmą – skurdi, netinkama mityba, daug streso, mažai poilsio. Visi šie faktoriai dažnu atveju lemia ir nutukimą, kuris yra opi problema ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje.

Konsultacijas chirurginio nutukimo gydymo klausimais suteikia gydytojas chirurgas Vitalijus Eismontas.

Plačiau
nutukimo gydymas

Abdominalinės chirurgijos gydytojas Vitalijus Eismontas dalyvavo atliekant itin sudėtingą laparoskopinę kasos vėžio šalinimo operaciją.

Net 11 valandų trukusią operaciją atliko abdominalinės chirurgijos gydytojas Vitalijus Eismontas ir Chirurgijos ir koloproktologijos skyriaus vedėjas, abdominalinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Saulius Jurevičius. Dalį operacijos jiems talkino ir trečiasis chirurgas. Lietuvoje tokios apimties ir sudėtingumo operacijų atlikta vos keletas.

Plačiau
vitalijus eismontas

Vyrai labiau nei moterys jaučia gėdą, jaudinasi dėl neigiamos aplinkinių reakcijos į jų negalavimą. Urologinės ligos ar seksualiniai negalavimai dažnam vyrui asocijuojasi su impotencija, o apie tai kalbėti yra kone tabu.

Dr. M. Danilevičius teigia, kad žmonės, kurie vengia kalbėtis su aplinkiniais apie savo sveikatos sutrikimus ir delsia kreiptis pagalbos, darosi irzlūs, išgyvena gėdą, nerimą, save graužia iš vidaus ir tai ženkliai prisideda prie ligos progresavimo.

Plačiau
urologo konsultacija

Lietuvoje nutukimas tampa vis dažnesne liga. Gydytojų teigimu, dažniausiai tai lemia netinkamas gyvenimo būdas.

Apie Klaipėdos universitetinėje ligoninėje neseniai pradėtą taikyti chirurginį nutukimo gydymą pasakoja Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus gydytojas pilvo chirurgas Vitalijus Eismontas.

Plačiau
nutukimo gydymas

Gydytojas Urologas-Seksologas, medicinos mokslų daktaras Mindaugas Danilevicius dalyvavo LRT televizijos laidoje “Klauskite daktaro”.

Plačiau