Odontologija - Mėmelio klinika
305
page-template-default,page,page-id-305,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

MĖMELIO KLINIKOJE TEIKIAMOS ODONTOLOGO PASLAUGOS:

BENDROJO POBŪDŽIO PASLAUGOS: APŽIŪRA, KONSULTACIJA, GYDYMO PLANO SUDARYMAS

Mėmelio klinika patogiai įsikūrusi Klaipėdoje, Taikos prospekte, čia dirba skirtingi gydytojai, todėl nereikia ieškoti įvairių medicinos sričių specialistų kitur. Dėl plačios odontologinių paslaugų pasiūlos galime užtikrinti visapusišką priežiūrą. Siūlome visas bendrojo pobūdžio odontologijos paslaugas Klaipėdoje: specialisto apžiūra bei konsultacija, gydymo plano sudarymas, dentalinės rentgeno nuotraukos.

TERAPINIS DANTŲ GYDYMAS

Net jei ir reguliariai atliekate profesionalią burnos higieną ir kruopščiai valote dantis, jie vis tiek gali gesti dėl kitų priežasčių, kaip pavyzdžiui mikroelementų stokos, dažno angliavandenių naudojimo, netaisyklingos dantų padėties. Tad  jei atsirado dantų jautrumas, skausmą sukelia saldūs, rūgštūs produktai, gali būti kad jums išsivystė ėduonis. Laiku negydomas danties ėduonis gali sukelti komplikacijas ir sąlygoti danties praradimą. Tuomet reikalingas terapinis dantų gydymas – tai pažeistų ėduonies danties kietųjų audinių pašalinimas ir atstatymas plombine medžiaga, kitaip vadinamas plombavimu. Todėl pajutę minėtus simptomus,  nedelskite ir registruokitės vizitui pas odontologą. 

PROTEZAVIMAS

Turbūt skaudžiausia, dėl vienos ar kitokios priežasties netekti dantų. Tokiais atvejais siūlome visapusišką pagalbą ir optimaliausio sprendimo paieškas – protezuojant trūkstamus dantis.

Protezavimas – tai būdas vėl turėti prarastus dantis ir džiaugtis šypsena. Šiuolaikiniai protezai atlieka ne tik kramtymo funkciją, bet naujausių medžiagų ir techologijų dėka yra estetiški. Protezų yra įvairių, todėl kiekvienam mūsų pacientui odontologas parenka individualiai, pagal esamą situaciją ir poreikius: metalo keramikos ar cirkonio keramikos vainikėlius ar laminates – plonytes, tačiau labai efektyvias porceliano arba presuotos keramikos plokšteles. Protezų gamyba vyksta pagai nuimtus individualius paciento dantų atspaudus, kuriuos laboratorijoje dantų technikai paverčia estetiškais, tvirtais ir kokybiškais dantų protezais. Tai ilgalaikė investicija, kuria mūsų pacientai džiaugiasi kiekvieną dieną!

Mėmelio klinikoje pacientams galima pasiūlyti visus dantų protezavimo būdus:

  • protezuojame bemetalės ir metalo keramikos neišimamais protezais
  • protezuojame ant implantų
  • protezuojame išimamais lanko atraminiais protezais bei plokštelėmis

IMPLANTACIJA

Netekus dantų, siūlome visapusišką pagalbą ir optimaliausio sprendimo paieškas implantuojant trūkstamus dantis.

Vyrauja nuomonė, kad implantacija – tai sudėtinga, skausminga, varginanti operacija. Iš tiesų, tai 30 minučių trunkanti procedūra, atliekama vietinėje nejautroje. Po jos gali būti nedidelis patinimas, tačiau paskirti vaistai ir priežiūra leidžia pacientui jaustis gerai.

Pagrindinis implantų privalumas – estetika. Implantas atrodo ir jaučiamas kaip natūralus dantis: įsriegtas implantas atstoja danties šaknį, o prie jo tvirtinama karūnėlė – danties vainiką. Implantas tausoja šalia esančių dantų kietuosius audinius, priešingai nei dantų tiltai. Dantų implantai yra laikomi pažangiausiu ir tinkamiausiu būdu pakeisti prarastą dantį. Jie grąžina pacientams galimybę kalbėti neslepiant savo šypsenos ir pasitikėti savimi.

CHIRURGIJA

Mėmelio klinikoje savo pacientams galime pasiūlyti:

  • Implantaciją, sinuso pakėlimo operaciją, kaulo augmentaciją
  • Paprastų, protinių ir retinuotų dantų šalinimą
  • Cistų operacijas, pūlinių atvėrimą.
  • Rezekciją, hemisekciją.
  • Pasaitėlio pakirpimas ir kt.

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Mėmelio klinikoje galite atlikti profesionalią burnos higieną. Ši procedūra ypač svarbi, siekiant išlaikyti dantis sveikus, o šypseną gražią. Burnos higienos metu, nuvalomos minkštosios bei kietosios viršdantenės, o taip pat ir plika akimi nematomos podanteninės apnašos, kurios palaipsniui gali mineralizuotis ir virsti dantų akmenimis. Dažniausiai procedūra nėra skausminga, tačiau jei pacientas turi jautrius dantis, galima taikyti vietinę nejautrą.

Procedūros metu naudojamas ultragarsinis skaleris ir rankiniai instrumentais. Turintiems dantų implantų, apnašos valomos specialiais paviršiaus nebraižainčiais instrumentais.  Air-flow metodu pašalimamos kavos, nikotino, arbatos apnašos. Air flow – pažangiausia sistema, kurios metu, vandens, suspausto oro ir sodos dalelių srovė nukreipiama į dantų paviršių ir tarpdančius. Tokiu būdu dantys tampa šviesesni, o burnoje lieka komforto ir švaros pojūtis. Dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais su pasta, dantų paviršiai tampa lygesni, glotnesni, todėl mažiau kaupiasi minkštas apnašas ir akmenys. Nuvalius apnašas, atliekamos gydomųjų preparatų aplikacijos, kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai. Jei akmenų daug, visų pašalinti iš karto neįmanoma. Tai atliekama per kelis seansus.

Įprastai profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas pusę metų ar dažniau, bet pacientai kartais nesupranta, kokia ši procedūra yra svarbi. Apnašos yra viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių iškyla rimtesnių problemų, atsiranda ligos tikimybė. Mūsų specialistės pasirūpins, kad procedūra būtų atlikta ypač kruopščiai, rekomenduos, kaip tinkamai prižiūrėti burnos ertmę.

DANTŲ BALINIMAS

Kartais šypseną paslėpti skatina ir gana nedidelės problemos, kaip patamsėjęs dantys. Dantų spalvos pokyčiai – tai rūkymo, dažno kavos, arbatos, raudono vyno, gazuotų gėrimų ir kitų dažančių produktų vartojimo pasekmė.  Išsiilgusiems plačios šypsenos siūlome dantų balinimą.

Mėmelio klinikoje dantų balinimas atliekamas saugiai, todėl ši procedūra nėra kenksminga. Dantų balinimo geliai yra saugūs, veiksmingi ir ilgalaikiai. Medžiagoms yra suteikti kokybės sertifikatai CE, ISO. Dantų balinimui dažniaisiai yra naudojamas vandenilio peroksidas, karbamido peroksidas, kurie balinimo procedūros metu skyla į vandenį ir aktyvųjį deguonį. Pastarasis oksiduodamas pigmentinius stambiamolekulinius junginius – dėmes, jas skaido į smulkiamolekulinius bespalvius junginius ir dantys bąla. Prieš atliekant dantų balinimą, rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną.

Galite rinktis vadinamą „kabinetinį“ (ofisinį) dantų balinimą, kuris atliekamas klinikoje, užtrunka visai neilgai, tačiau skirtumas matomas iš karto. Taip pat siūlome balinti dantis namuose, naudojant individualias kapas. Teikiama ir endodontinio balinimo paslauga.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Jeigu nesate patenkinti savo dantų spalva, forma ar padėtimi, norimų estetinių pokyčių galima pasiekti estetinio plombavimo būdu. Šios procedūros metu, priekiniai dantų paviršiai padengiami estetine plomba. Taip atkuriama ar pakoreguojama dantų forma ir spalva. Mėmelio klinikoje naudojamos aukščiausios kokybės plombinės medžiagos, o procedūra yra neskausminga ir pakankamai greita. Jau net po vieno vizito, galima džiaugtis nauja balta šypsena!

Mūsų klinikoje už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“!

GF-+-bankas-300

MĖMELIO KLINIKA teikia TLK apmokamas dantų protezavimo paslaugas.

Mūsų specialistai