Odontologija - Mėmelio klinika
305
page-template-default,page,page-id-305,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

MĖMELIO KLINIKOJE TEIKIAMOS ODONTOLOGO PASLAUGOS:

  • BENDROJO POBŪDŽIO PASLAUGOS: APŽIŪRA, KONSULTACIJA, GYDYMO PLANO SUDARYMAS
  • TERAPINIS DANTŲ GYDYMAS
  • PROTEZAVIMAS
  • IMPLANTACIJA
  • CHIRURGIJA
  • PROFESIONALI BURNOS HIGIENA
  • DANTŲ BALINIMAS

Klinikoje dirbančių gydytojų odontologų darbai:

PRIEŠ

PO

implantacija klaipeda

Mėmelio klinikoje  Klaipėdoje teikiamos įvairios odontologijos paslaugos.

Renkantis įstaigą, kuriai planuojate patikėti savo dantų priežiūrą, įtakos turi daugelis faktorių. Bene svariausias – kainos bei paslaugų kokybės santykis. Dažnai atsižvelgiame ir į gydytojo asmenines savybes, klinikos aplinką, žinoma, lokaciją.

Mėmelio klinika patogiai įsikūrusi Klaipėdoje, Taikos prospekte, čia dirba skirtingi gydytojai, todėl nereikia ieškoti įvairių medicinos sričių specialistų kitur. Dėl plačios odontologinių paslaugų pasiūlos galime užtikrinti visapusišką priežiūrą.

Siūlome visas bendrojo pobūdžio odontologijos paslaugas Klaipėdoje: specialisto apžiūra bei konsultacija, gydymo plano sudarymas, dentalinės rentgeno nuotraukos. Klinikoje dirba kvalifikuotos odontologė bei burnos higienistė, chirurgas atlieka dantų implantacijas.

Mėmelio klinikoje galite atlikti profesionalią burnos higieną. Ši procedūra ypač svarbi, siekiant išlaikyti dantis sveikus, o šypseną gražią. Burnos higienos metu, nuvalomos minkštosios bei kietosios dantų apnašos, kurios palaipsniui gali mineralizuotis ir virsti dantų akmenimis.

Įprastai profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas pusę metų ar dažniau, bet pacientai kartais nesupranta, kokia ši procedūra yra svarbi. Apnašos yra viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių iškyla rimtesnių problemų, atsiranda ligos tikimybė. Mūsų specialistė pasirūpins, kad procedūra būtų atlikta ypač kruopščiai, rekomenduos, kaip tinkamai prižiūrėti burnos ertmę, pacientui pageidaujant, padengs danties paviršių fluoro laku.

 

Kai profesionali burnos higiena nebegali išspręsti kylančių problemų, tai yra, kai atsiranda didesnių susirgimų rizika ar net tikimybė netekti savo dantų, siūlome platesnes odontologines paslaugas – terapinį gydymą, burnos chirurgiją.

Turbūt skaudžiausia, dėl vienos ar kitokios priežasties netekti dantų. Tokiais atvejais siūlome visapusišką pagalbą ir optimaliausio sprendimo paieškas – protezuojant ar implantuojant trūkstamus dantis. Klinikoje naudojami populiariausi bei savo kokybe garsėjantys, šveicarų „Straumann“ implantai.

Kartais šypseną paslėpti skatina ir gana nedidelės problemos, kaip patamsėjęs dantų emalis. Išsiilgusiems plačios šypsenos siūlome profesionalią dantų balinimo procedūrą Klaipėdoje. Galite rinktis vadinamą „kabinetinį“ (ofisinį) dantų balinimą, kuris atliekamas klinikoje, užtrunka visai neilgai, tačiau skirtumas matomas iš karto. Taip pat siūlome balinti dantis namuose, naudojant kapas. Teikiama ir endodontinio balinimo paslauga.

Labai svarbu suprasti, kad kreiptis į odontologą reikia dar nesusidūrus su rimtesnėmis problemomis, tai yra profilaktiškai. Taip užtikrinsite savo dantų sveikatą, o sutrikimus bus galima pastebėti anksčiau ir atitinkamai juos gydyti.

Odontologinių paslaugų kainas rasite kainoraštyje.

protezavimas klaipeda
odontologijos paslaugos klaipeda

Registracija telefonu: +370 673 06044 arba užpildžius kontaktų formą

Mūsų klinikoje už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“!

MĖMELIO KLINIKA teikia TLK apmokamas dantų protezavimo paslaugas.

odontologija memelio klinika