UROLOGINĖS PROCEDŪROS IR TYRIMAI - Mėmelio Klinika
1377
page-template-default,page,page-id-1377,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

UROLOGINĖS PROCEDŪROS IR TYRIMAI

Urofloumetrija

Uroflowmetrija – šlapimo srovės tėkmės greičio matavimas – tai neskausmingas urologinis diagnostikos tyrimo metodas, padedantis gydytojui urologui tiksliau ir objektyviau įvertinti paciento šlapinimąsį.

NEINVAZINIS PROSTATOS VĖŽIO TYRIMAS

Naujasis testas, yra daug paprastesnis metodas, leidžiantis be invazijos ir nemalonaus pasiruošimo, aptikti prostatos vėžio žymenis. Testui atlikti pakanka paciento šlapimo mėginio.

PEIRONO LIGOS GYDYMAS PRP TERAPIJA

Šis gydymo būdas ne tik išsprendžia Peirono liga segančių pacientų problemas, bet ir pagerina kraujo pritekėjimą į varpą ir tuo pačiu jos apimtį, taip pat erekciją, didina varpos jautrumą, tuo būdu ir patiriamą susijaudinimą lytinių santykių metu.

MOTERŲ ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMAS PRP TERAPIJA

PRP intervencija kaip gydymo būdas medicinos praktikoje sėkmingai taikomos jau daugelį metų, tai galima sakyti laiko patikrintas gydymo metodas, tačiau Lietuvoje šlapimo nelaikymas pradėtas gydyti dar visai nesenai.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI

Adresas: Taikos pr. 111, Klaipėda