Apie mus

Mėmelio klinika

įkurta 2015 metais, Klaipėdoje, Taikos prospekte. Klinikai vystantis ir augant, patalpos Taikos prospekte tapo per ankštos ir 2020 metais gydytojų konsultantų paslaugas perkėlėme į naujas erdvias patalpas moderniame Gandrališkių mikrorajone, Birutės g. 22A.  Taikos prospekte ir toliau gydytojos odontologės bei burnos higienistės rūpinasi pacientų dantų sveikata ir šypsena. Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad klinikos pacientai, savo patogumui, rastų visą reikiamą pagalbą jaukioje Mėmelio klinikoje.

Įstaigoje dirba kruopščiai atrinktų profesionalų komanda, kuri pasirūpins aukščiausia sveikatos priežiūros paslaugų kokybe. Sveikas ir patenkintas pacientas – Mėmelio klinikos prioritetas, todėl kiekvienas atvejis vertinamas individualiai, o jam skiriamas visas būtinas laikas.

Mėmelio vardas pasirinktas neatsitiktinai – norisi sieti klinikos įvaizdį su ilgaamžiškumu ir patikimumu. Nors įsikūrėme palyginti neseniai, klinikos amžius neatspindi čia dirbančių specialistų sukauptos patirties – žinios nuolat atnaujinamos tarptautiniuose seminaruose bei konferencijose, gydytojų kvalifikacija keliama stažuotėse užsienio šalyse.

Taip pat klinikoje atliekamos echoskopijos procedūros, krūtų ligų diagnostika, konsultacijos chirurginio nutukimo gydymo klausimais, teikiamos įvairių gydančių specialistų konsultacijos. Plačiau apie teikiamas paslaugas galite skaityti čia. Jūsų laukia kvalifikuotas chirurgas medicinos mokslų daktaras Vitalijus Eismontas, urologas seksologas medicinos mokslų daktaras Mindaugas Danilevičius, endokrinologai Arūnas Pangonis, Marta Poškienė, proktologė Vitalija Nutautienė.

Svarbi Mėmelio klinikos vertybė – glaudaus tarpusavio ryšio puoselėjimas, nes tik tiesiogiai bendraujant geriausiai įsigilinama į iškilusią sveikatos problemą bei randami efektyviausi sprendimo būdai. Būtinas atsakingas požiūris tiek kalbant apie gydantį specialistą, tiek apie pacientą, todėl konsultacijos metu visada stengiamės užtikrinti, kad besikreipiantysis gerai suprastų situaciją ir visas galimas išeitis.

Visų teikiamų paslaugų kainas galite rasti kainoraštyje. Na, o atvykstantiems su galiojančiu šeimos gydytojo siuntimu chirurgo  konsultacijos nemokamos.